W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Drogi Mieszkańcu jeszcze się nie spisałeś? To już ostatni moment! Gmina Bodzechów 30 września weźmie udział w akcji „NOC SPISOWA”

Spis Ludności i Mieszkań

Gminne Biuro Spisowe w Bodzechowie 30 września przyłączy się do akcji „NOC SPISOWA”. W ostatni dzień września Gminne Biuro Spisowe (budynek Urzędu Gminy Bodzechów ul. Mikołaja Reja 10, 27-400 Ostrowiec Św.) będzie otwarte od 7:00 do 18:00. Natomiast od godziny 18:00 aż do 24:00 będzie pełnić dyżur telefoniczny pod numerem telefonu 690 027 057.  

Na obecną chwilę ponad 93% gospodarstw domowych wypełniło ten obowiązek. Apelujemy więc do mieszkańców, którzy jeszcze nie dopełnili obowiązku spisowego, aby wykorzystali tą możliwość.

Pamiętajmy!
Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy. Odmowa udziału w spisie powszechnym wiąże się z nałożeniem kary grzywny, co jest ujęte w art. 57 ustawy o statystyce publicznej.

{"register":{"columns":[]}}