W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zbiórka dla dzieci z oddziałów onkologicznych - WYDŁUŻENIE TERMINU!

12.04.2024

Zbiórka dla dzieci z oddziałów onkologicznych

UWAGA!

CZAS NA ZBIÓRKĘ PRZEDŁUŻAMY DO KOŃCA KWIETNIA!

ZACHĘCAMY DO DOŁĄCZENIA! DOBRO WRACA... :)

 

"Gdy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

                                                     J. Korczak

Chcąc wywołać uśmiechy na twarzach dzieci, organizujemy zbiórkę na rzecz małych pacjentów oddziałów onkologicznych. Akcja na terenie naszej szkoły i przedszkola będzie trwała do 15 kwietnia. Przygotowane podarunki można dostarczać do organizatorów zbiórki, p. Izabeli Jakoniuk i p. Elżbiety Woźniak, lub do wychowawców.

Poniżej, na plakacie przygotowanym przez Fundację Gdy Liczy Się Czas, znajdują się potrzeby małych wojowników. Wszystkie zebrane artykuły zostaną dostarczone do siedziby Fundacji w Warszawie, a następnie przekazane potrzebującym dzieciom.

 

Pamiętajmy!

Osobno możemy dużo, ale razem... jeszcze więcej! Sprawmy, że na dziecięcych oddziałach onkologicznych zrobi się bardziej wesoło i kolorowo! :)

Izabela Jakoniuk i Elżbieta Woźniak

 

zbióka

{"register":{"columns":[]}}