W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Świetlica

świetlica

Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 17:00.

 

Nasza świetlica to miejsce pełne ciepła i kreatywności, gdzie każde dziecko może poczuć się jak w domu. To tutaj uczniowie spędzają czas przed i po lekcjach, rozwijając swoje pasje i zainteresowania. Świetlica to serce naszej szkoły - miejsce, gdzie przyjaźnie kwitną, a uśmiechy są na porządku dziennym.

 

Zabawa i Rozwój

Nasze kąciki tematyczne są pełne gier, puzzli i książek, które pobudzają wyobraźnię i uczą przez zabawę. Codziennie organizujemy zajęcia rozwijające różne talenty - od plastycznych po muzyczne.

 

Opieka i wsparcie

Pod okiem doświadczonych wychowawców, każde dziecko może liczyć na pomoc w zrozumieniu lekcji i wsparcie w każdej sytuacji. Dbamy o to, aby świetlica była miejscem, gdzie każdy czuje się zrozumiany i akceptowany.

 

Bezpieczeństwo i Komfort

Bezpieczeństwo naszych uczniów to priorytet. Świetlica jest zawsze otwarta dla potrzebujących dzieci, a zasady panujące w naszym małym społeczeństwie uczą odpowiedzialności i szacunku dla innych.

 

Twórcze projekty

Uwielbiamy tworzyć! Dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnych projektach, eksperymentach itp., które rozwijają wyobraźnię i zdolności twórcze.

 

zdj

 

{"register":{"columns":[]}}