W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

ZABAWA CHOINKOWA 2024

10.02.2024

Choinka 2024

10 lutego w naszej szkole odbyła się choinka gminna. Uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami mieli okazję do wspólnej zabawy. Nowa hala sportowa pomieściła nie tylko całą społeczność szkolną, ale także punkty do robienia zdjęć i filmów.

Atrakcje i zabawy prezentowali i prowadzili animatorzy. Przeważały zabawy ruchowe i konkursy. Oczywiście najbardziej oczekiwaną postacią był św. Mikołaj, który pojawił się z workiem prezentów, które już po chwili znalazły się w rękach dzieci. Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski wraz z pania dyrektor Magdą Walerczuk-Radziszewską oraz z panią sekretarz Dorotą Dmowską-Paczuską pomagali św. Mikołajowi rozdawać zgromadzonym dzieciom słodkie upominki.

W imieniu organizatorów dziękujemy za liczne przybycie, pomoc w organizacji i dobrą zabawę.

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia. Po więcej zdjęć zapraszamy na fanpage Gminy Siedlce.

Zdjęcia (52)

{"register":{"columns":[]}}