W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sukces Małgosi Kościeszy z kl. Va

20.06.2023

Sukces Małgosi Kościeszy z kl. Va

               „Jestem stąd …”

  Tuż przed zakończeniem roku, 20 czerwca w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie VII edycji konkursu fotograficzno- językowego „Jestem stąd”.  Na konkurs zgłoszono 100 prac wykonanych przez uczniów ze wszystkich etapów edukacyjnych. Prace dokumentują przejawy niematerialnego dziedzictwa kulturowego naszego regionu w formie obrazu i krótkiego opisu w języku polskim i wybranym obcym.

Oczywiście wśród uczestników konkursu  nie mogło zabraknąć naszej uzdolnionej, twórczej i ambitnej młodzieży: Małgorzaty Kościeszy z kl. Va, Franciszka Borzęckiego z kl. VIa  oraz Błażeja Szakowskiego z kl. Va.

 Z dumą informujemy, że uczennica z kl. Va, Małgorzata Kościesza, zajęła II miejsce w kategorii klas IV-VIII szkoły podstawowej za pracę pt. „Wiara w uzdrawiającą moc wody.”

           Serdecznie gratulujemy Małgosi sukcesu i dziękujemy za promowanie naszej szkoły w regionie. Zapraszamy też do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}