W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Śniadanie Wielkanocne w przedszkolu

27.03.2024

Śniadanie Wielkanocne w przedszkolu

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijaństwa mające bogatą tradycję i liczne religijne obrzędy. Jednym z nich jest uroczyste śniadanie, które poprzedza składanie sobie życzeń oraz dzielenie się jajkiem. Również w naszym przedszkolu w Wielką Środę, 27 marca, dzieci zasiadły do śniadania wielkanocnego goszcząc panią Dyrektor Magdę Walerczuk-Radziszewską oraz panią Wicedyrektor Mariolę Sulej. Na stole pojawiły się tradycyjne wielkanocne przysmaki – jajka, kiełbasa, babka, a także niespodzianka dla każdego dziecka – czekoladowy zając. Nie zabrakło także symboli wielkanocnych oraz pięknych stroików z tulipanów, bazi i bukszpanu oznaczających przyrodę, która budzi się do życia.
Podczas spotkania pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne a przedszkolaki zaśpiewały piosenkę o wielkanocnym zajączku. Wspólne, uroczyste śniadanie wywołało miłe i niezapomniane doznania, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Zdjęcia (30)

{"register":{"columns":[]}}