W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

29.02.2024

Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

W czwartek 29.02.2024 r. na obiektach OSiR Siedlce młodzi tenisiści rywalizowali w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym.

Nasi uczniowie Franciszek Borzęcki i Igor Matczak vel Maciejewski znaleźli się w grupie B razem z SP Bielany oraz SP nr 3 Mińsk Mazowiecki. Wyjście z pierwszego miejsca dało możliwość gry w ćwierćfinale z SP 3 Łochów. Zawodnicy ze Strzały, zwyciężając 3-1, awansowali do półfinału w którym musieli uznać wyższość KSP Siedlce.

O III miejsce chłopcy zagrali jeszcze raz z SP 3 Mińsk Mazowiecki, z którym znowu zwyciężyli zajmując 3. miejsce w stawce 16 drużyn.

Dziękuję bardzo za pomoc i zaangażowanie Pani Mireli Borzęckiej - mamie Franka, która przez cały czas dopingowała naszą drużynę. - Krzysztof Rusinek

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}