W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Międzynarodowa Gala Sportów Walki

17.02.2024

Międzynarodowa Gala Sportów Walki

W sobotę 17.02.2024 r. nasza hala sportowa wypełniła się gośćmi: kibicami i zawodnikami z całej Polski, a także z Belgii, Słowacji, Ukrainy i Macedonii. W powietrzu unosił się duch prawdziwej sportowej rywalizacji, a emocje na trybunach sięgały zenitu.

Zawody rozegrane zostały w trzech dyscyplinach: sumo, judo i zapasach. Dzięki ogromnym rozmiarom obiektu, walki mogły odbywać się jednocześnie na trzech polach (matach) specjalnie przygotowanych dla każdej z konkurencji.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: 

- Sławomir Mitras – Minister Sportu i Turystyki

- Karol Tchórzewski – Starosta Powiatu Siedleckiego

- Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego

- dr Henryk Brodowski – Wójt Gminy Siedlce

Partnerem wydarzenia był również samorząd województwa mazowieckiego.

Nie jest to ostatnia impreza tego typu, która odbędzie się w hali sportowej przy naszej szkole. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i udziału w wydarzeniach.

 

 

Zdjęcia (22)

{"register":{"columns":[]}}