W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Lekcja odwagi i odpowiedzialności ze strażakami OSP Nowe Opole

09.05.2024

Lekcja odwagi i odpowiedzialności ze strażakami OSP w Nowym Opolu

Z ogromną radością informujemy, że dzisiejsza wizyta strażaków z OSP Nowe Opole, była niesamowitym doświadczeniem dla naszych uczniów. Spotkanie z bohaterami codzienności wywołało wiele emocji i zainteresowania wśród dzieci.

Nasi mali uczniowie mieli okazję nie tylko zobaczyć pokaz umiejętności ratowniczych, ale również sami spróbować swoich sił w manewrowaniu wężem strażackim pod czujnym okiem profesjonalistów. Prezentacja sprzętu strażackiego oraz nauka zasad bezpieczeństwa pożarowego dostarczyły dzieciom cennych wiedzy i umiejętności.

Reakcje dzieci były nie do opisania - od radosnego śmiechu po pełne podziwu spojrzenia. Uczniowie z niecierpliwością zadawali pytania i słuchali opowieści strażaków o ich codziennej, heroicznej pracy. To była prawdziwa lekcja odwagi i odpowiedzialności.

Dziękujemy strażakom, z radnym Stanisławem Kosylem na czele, za ich czas, zaangażowanie i przekazanie ważnych lekcji naszym uczniom. Jesteśmy przekonani, że to doświadczenie zostanie z nimi na długo i kto wie, może zainspiruje niektórych do przyszłej kariery w służbach ratowniczych.

Zdjęcia (29)

{"register":{"columns":[]}}