W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego... - zakończenie roku szkolnego klas IV-VIII

21.06.2024

Zakończenie roku szkolnego klas IV-VIII

21 czerwca 2024r. o godzinie 11.00 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klas IV-VIII.

Po odśpiewaniu hymnu i powitaniu zaproszonych gości przez  Panią Dyrektor Magdę Walerczuk- Radziszewską oraz przemówieniach rozpoczęło się uroczyste wręczanie nagród, listów gratulacyjnych i podziękowań. Podsumowanie ciężkiej i wytężonej pracy - w tym roku nasza szkoła mogła pochwalić się licznymi sukcesami.

Ten dzień był wyjątkowy, szczególnie dla klas ósmych, które zakończyły kolejny etap w swojej edukacji. Pani Dyrektor wręczyła nagrody uczniom, którzy dzięki swojej pracowitości oraz nienagannej postawie osiągnęli bardzo dobre i celujące wyniki w nauce.
Oczywiście nie byłoby tych sukcesów, gdyby nie rodzice.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!
 
Po części oficjalnej oddaliśmy głos uczniom. Wreszcie przyszedł czas na ósmoklasistów, którzy wykorzystując swoje ogromne poczucie humoru i dystans do siebie, zaprosili nas na pożegnalny, ale żartobliwy występ.
Następnie uczniowie najstarszej klasy, żegnając się ze szkołą, podziękowali dyrekcji, wychowawcy, nauczycielom, wszystkim pracownikom szkoły za serce oraz trud włożony w edukację i wychowanie. Zapewnili również, że czas tu spędzony, na zawsze zachowają w swojej pamięci.

Na koniec, radośnie, w tanecznym rytmie odśpiewali refren piosenki „To już jest koniec”. Pani Dyrektor jeszcze raz wszystkim pogratulowała, a ósmoklasistom życzyła sukcesów w dalszej edukacji. Przypomniała również o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw i życzyła udanego wypoczynku.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej uroczystości bardzo serdecznie dziękujemy.

 

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Zdjęcia (63)

{"register":{"columns":[]}}