W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Raport 2022

Żłobek Gminny w Chodowie

     

        Uchwałą  Nr XXXVII/473/2021  Rady Gminy Siedlce z dnia 28.10.2021r. połączono Żłobek Gminny w Chodowie oraz Żłobek Gminny Nr 2 w Chodowie w jedną  samorządową  jednostkę budżetową o nazwie Żłobek Gminny w Chodowie.

Od  01.01.2022r. w żłobku powstały dwie grupy, z których jedna zajmuje parter  budynku, druga pierwsze piętro.

       Żłobek Gminny w Chodowie dysponuje 32 miejscami dla dzieci. Od lat wszystkie miejsca są zajęte. Na zakończenie roku żłobkowego w sierpniu 2022r. placówkę opuściło 16-ro dzieci, by 1 września przyjąć kolejnych, młodszych wychowanków.

W placówce, w pełnym wymiarze czasu pracy, zatrudnionych jest 5 opiekunek, dyrektor i pracownik gospodarczy. Osoba sprzątająca pracuje na ½ etatu. Pielęgniarka pracuje w żłobku 2 razy w miesiącu po 2 godziny. Od października 2022r. prowadzone  są również  zajęcia z języka angielskiego.

       Od 01.09.2022r. zatrudniono 3 opiekunki na zastępstwo za nieobecnych pracowników, w ramach prac interwencyjnych przez Powiatowy Urząd Pracy ( dłuższe zwolnienia lekarskie).

       Żłobek Gminny w Chodowie jest czynny we wszystkie dni robocze od godz.7.00 do 17.00. Koszt pobytu dziecka to opłata stała, która wynosi 400zł plus całodzienne wyżywienie. Opłata stała jest  w pełni refundowana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

     W ramach swojej działalności żłobek zorganizował szereg imprez i spotkań                            z rodzicami. Były to: bal karnawałowy, Światowy Dzień Pizzy, Walentynki, Dzień Dynozaura, powitanie wiosny, lata, jesieni i zimy, Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Dzień Rodziny, pasowanie na żłobkowicza, Andrzejki, Dzień Pluszowego Misia, Dzień postaci z bajek, spotkanie z Mikołajem, zakończenie roku żłobkowego.

Większość działań edukacyjnych i wychowawczych, regulaminy i porady dla rodziców, można znaleźć  na stronie internetowej żłobka.

Grupa I: zlobek.gminasiedlce.pl

Grupa II: zlobek2.gminasiedlce.pl

 

 

 

{"register":{"columns":[]}}