W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

22 lutego 2023 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Warszawy. Pobyt w stolicy rozpoczęliśmy od rozwiązywania zagadek w Domu zagadek – Escape room. Następnie udaliśmy się do Stacji Grawitacji - największego parku trampolin w Warszawie.

Po obiedzie wyruszyliśmy do Pałacu w Wilanowie. Tam podzieliliśmy się na dwie grupy. Każda grupa otrzymała swojego przewodnika i wraz z nim zwiedzała dawną rezydencję Jana III Sobieskiego. Mieliśmy okazję uczestniczyć w niesamowitych lekcjach historii, które na długo zostaną nam w pamięci.

Wycieczkę zakończyliśmy zwiedzaniem Królewskiego Ogrodu Światła w Wilanowie. Tysiące światełek tworzących przepiękne kształty i formy sprawiły, że przenieśliśmy się w magiczną przestrzeń.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}