W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Standardy Ochrony Małoletnich

Pragniemy poinformować, że nasza placówka edukacyjna aktywnie uczestniczyła w procesie opracowywania Standardów Ochrony Małoletnich, które mają na celu stworzenie bezpiecznego i wspierającego środowiska dla naszych uczniów.

Standardy Ochrony Małoletnich to zestaw zasad, procedur i wytycznych mających na celu zminimalizowanie ryzyka wystąpienia wszelkich form przemocy, nadużyć czy innych zagrożeń, które mogą dotykać dzieci i młodzież w środowisku edukacyjnym. Nasza szkoła, dbając o dobro wszystkich uczniów, przystąpiła do tego ważnego procesu, aby jeszcze skuteczniej chronić i wspierać naszą społeczność szkolną. To także ważny krok w kierunku budowania atmosfery szacunku, zrozumienia i wsparcia w naszej szkole.

Pedagog specjalny- Nina Pachwicewicz

Materiały

Standardy Ochrony Małoletnich
Standardy​_Ochorny​_Małoletnich​_wersja​_zupełna​_wr1​_(1).pdf 1.21MB
Standardy Ochrony Małoletnich
Standardy​_Ochorny​_Małoletnich​_wersja​_skrócona​_​_(2).pdf 0.85MB
Zarządzenie Dyrektora - Standardy Ochrony Małoletnich
Zarządzenie​_Dyrektora​_-​_Standardy​_Ochrony​_Małoletnich.pdf 0.26MB
{"register":{"columns":[]}}