W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpieczna droga z odblaskami

W październiku 2025 roku w naszej szkole został przeprowadzony konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczna droga z odblaskami”. Celem konkursu było promowanie zasad bezpieczeństwa na drodze oraz uświadomienie dzieciom, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, szczególnie po zmroku.

Bezpieczna droga z odblaskami

W konkursie wzięli udział uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, którzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, pomysłowością i kreatywnością. Wpłynęło 21 prac plastycznych, wykonanych różnorodnymi technikami: rysunek, malarstwo, collage, wyklejanka i techniki mieszane.

Wszystkie prace były piękne, estetyczne i starannie wykonane, a przede wszystkim zawierały ważne przesłanie dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Uczniowie w swoich pracach przedstawili postacie pieszych i rowerzystów wyposażonych w odblaski, znaki drogowe oraz bezpieczne przejścia dla pieszych.

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ poziom artystyczny wszystkich prac był wysoki. Najciekawsze prace zostały wyróżnione i zaprezentowane na szkolnej wystawie.

Konkurs pozwolił uczniom nie tylko rozwijać swoje zdolności plastyczne, ale także utrwalił zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział!

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}