W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konferencja "Zaangażuj wszystkie zmysły"

27.03.2023

W sobotę 25 marca 2023 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Tomasz Zana w Pruszkowie odbyła się konferencja dla nauczycieli matematyki. Hasłem przewodnim wydarzenia było „Zaangażuj wszystkie zmysły”.

Konferencja nauczycieli matematyków "Zaangażuj wszystkie zmysły"

Uczestnicy konferencji mieli przyjemność wysłuchać wykładu „Spacery matematyczne, czyli matematyka wokół nas”, wygłoszonego przez dr. hab. Michała Szurka.

W przyjaznej atmosferze uczestnicy wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez znakomitych gości. Najmłodsi uczniowie „zerówek” mieli okazję zapoznać się z „królową nauk”. Ich starsi koledzy, przygotowujący się do egzaminów zapoznali się z nowinkami matematycznymi oraz otrzymali cenne rady dotyczące przygotowań do egzaminów, natomiast nauczyciele jak mogą wspomóc swoich uczniów i zachęcić do „zabawy” z matematyką.

Znakomite i niezwykle interesujące wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki.

Honorowy patronat nad konferencją objął Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski.

Zdjęcia (16)

{"register":{"columns":[]}}