W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

XIII Mistrzostwa Polski w wakeboardzie i wakeskacie

01.10.2022

W najbliższą sobotę, 1 października 2022 r. w ośrodku sportowym Wake Family w Brwinowie odbędą się XIII Mistrzostwa Polski w wakeboardzie i wakeskacie.

Wake famili plakat

Wakeboard to bardzo dynamicznie rozwijająca się dyscyplina sportów wodnych, którą można w skrócie porównać do snowboardu. Zawodnicy jeżdżą po specjalnych przeszkodach oraz skaczą z tzw. krawędzi. Natomiast wakeskate zbliżony jest do deskorolki, w tym przypadku sportowcy stoją na desce bez wiązań.

Wśród uczestników znajdą się wielokrotni mistrzowie Polski oraz medaliści Mistrzostw Europy. W trakcie zawodów będzie można skorzystać z wielu atrakcji dostępnych w ośrodku, m.in. z „Suchej Fali”, sportów plażowych lub popływać na SUPie.

Dla najodważniejszych będą czekały dwa małe wyciągi do pierwszych kroków na wakeboardzie.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Krzysztofa Rymuzy Starosty Pruszkowskiego.

Wstęp na Mistrzostwa jest bezpłatny.

Zapraszamy.

{"register":{"columns":[]}}