W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Końcowy odbiór ul. Komorowskiej w Pruszkowie na odcinku od skrzyżowania z al. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Pogodną

20.11.2023

Dobra wiadomość na początek tygodnia! Dziś odbył się końcowy odbiór inwestycji pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 3107W ul. Komorowskiej w Pruszkowie na odcinku od skrzyżowania z al. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Pogodną”.

Rozbudowa drogi powiatowej nr 3107W ul. Komorowskiej w Pruszkowie na odcinku od skrzyżowania z al. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Pogodną

Meldujemy, że w terminie i zgodnie z planem wykonano m.in.:

 

  • przebudowę i rozbudowę jezdni, chodników, zjazdów, zatok i miejsc postojowych,
  • budowę ścieżki pieszo-rowerowej,
  • budowę wyniesionego skrzyżowana z ul. Ceramiczną oraz kanalizacji deszczowej i kanału technologicznego.

 

W odbiorze inwestycji udział wzięli: Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski, Grzegorz Kamiński Wicestarosta Pruszkowski, Wojciech Herner Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego oraz pracownicy Wydziału Inwestycji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Pruszkowie i przedstawiciele wykonawcy.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła: 5 445 210,00 zł.

Zadanie zostało dofinansowane z Rządowego Fundusz Rozwoju Dróg w kwocie 3 836 659,40 zł.

Wideo

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}