W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Projekt uchwały i regulamin budżetu obywatelskiego - konsultacja

02.02.2024

Drodzy Mieszkańcy, w związku z inicjatywą podjętą przez Zarząd Powiatu Pruszkowskiego dotyczącą utworzenia powiatowego budżetu obywatelskiego, przeprowadzono działania mające na celu stworzenie regulaminu budżetu obywatelskiego.

BO PP

Przedstawiamy projekt uchwały i regulaminu Budżetu Inicjatyw Społecznych Powiatu Pruszkowskiego (w załaczniku pod tekstem). Zachęcamy do zgłaszania uwag w terminie do 16 lutego br., na poniższy adres e-mailowy Budżetu Inicjatyw Społecznych: bis@powiat.pruszkow.pl.

W dalszym etapie, regulamin zostanie zaakceptowany w przypadku podjęcia stosownej uchwały przez Radę Powiatu Pruszkowskiego.

***

W ramach prac przygotowawczych w okresie od października do listopada odbyło się 6 spotkań z mieszkańcami wszystkich gmin z terenu powiatu oraz 2 spotkania warsztatowe w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pruszkowie. W trakcie warsztatów omówiono ważne kwestie dotyczące zasad, terminów oraz kształtu, jaki powinien przyjąć budżet obywatelski w powiecie pruszkowskim.

 

Materiały

Budżet Inicjatyw Społecznych - regulamin
Budżet​_Inicjatyw​_Społecznych​_(na​_stronę)​_02022024​_r.pdf 0.66MB
{"register":{"columns":[]}}