W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Obsługa Mieszkańców w zakresie paszportów od 16 października 2023 r.

13.10.2023

Uprzejmie informujemy, że od 16 października 2023 r. wracamy do obsługi bezpośredniej w Terenowym Punkcie Paszportowym znajdującym się w Starostwie Powiatowym w Pruszkowie bez konieczności wcześniejszego umówienia wizyty za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji.

Obsługa Mieszkańców w zakresie paszportów od 16 października 2023 r.

Po przybyciu do Urzędu będzie można pobrać bilet w systemie kolejkowym i być obsłużonym wg kolejności zgłoszeń.

Nadal będzie możliwe umówienie wizyty przez system rezerwacji  pod adresem: https://rezerwacja.qnsk.pl/pruszkow-sp#/.  Ze względu na zmianę zasad obsługi liczba dostępnych rezerwacji internetowych zostanie ograniczona.

Wniosek o wydanie dokumentu paszportowego składa się w formie dokumentu utrwalonego w postaci elektronicznej, wypełnianego przez organ paszportowy podpisanego przez wnioskodawcę za pomocą urządzenia umożliwiającego elektroniczne złożenie podpisu (nie składa się wniosku w formie papierowej).

Szczegółowe informacje dotyczące wymaganych dokumentów i opłat paszportowych znajdują się pod linkiem: LINK.

 

{"register":{"columns":[]}}