W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Od 17 czerwca obsługa w Terenowym Punkcie Paszportowym w Pruszkowie tylko po wcześniejszym umówieniu wizyty

08.06.2024

Uprzejmie informujemy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Mieszkańców powiatu pruszkowskiego, od 17 czerwca 2024 r. obsługa w Terenowym Punkcie Paszportowym znajdującym się w Starostwie Powiatowym w Pruszkowie będzie możliwa wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji (dotyczy składania wniosków o wydanie paszportów).

Umówienie wizyty na odbiór paszportu i złożenie wniosku o zaproszenie dla cudzoziemców nie jest konieczne. Po przybyciu do Urzędu będzie można pobrać bilet w systemie kolejkowym i być obsłużonym wg kolejności zgłoszeń.

Umówienie wizyty jest możliwe przez system rezerwacji pod adresem: https://rezerwacja.qnsk.pl/pruszkow-sp#/

Wniosek o wydanie dokumentu paszportowego składa się w formie dokumentu utrwalonego w postaci elektronicznej, wypełnianego przez organ paszportowy podpisanego przez wnioskodawcę za pomocą urządzenia umożliwiającego elektroniczne złożenie podpisu (nie składa się wniosku w formie papierowej).

Szczegółowe informacje dotyczące wymaganych dokumentów i opłat paszportowych znajdują się pod adresem: przejdź do strony.

 

 

{"register":{"columns":[]}}