W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konsultacje w Pruszkowie - budżet obywatelski powiatu pruszkowskiego

Konsultacje w Pruszkowie - budżet obywatelski powiatu pruszkowskiego
2023-11-15 17:00
 

Starostwo Powiatowe, Pruszków, ul. Drzymały 30 sala konferencyjna na IV piętrze
 • KIEDY

  15 listopada 2023 (środa)

  godz. 17:00

  DODAJ DO KALENDARZA
 • GDZIE

  Starostwo Powiatowe

  Pruszków, ul. Drzymały 30

  sala konferencyjna na IV piętrze

Rozpoczęliśmy prace nad modelem mechanizmu budżetu obywatelskiego w powiecie pruszkowskim. Wszystkich, którzy mają ochotę włączyć się w proces tworzenia budżetu partycypacyjnego zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbędą się w październiku i listopadzie w każdej gminie na terenie powiatu.

Budżet obywatelski

Konsultacje w Pruszkowie odbędą się w środę, 15 listopada br, o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego. Zapraszamy!

Partycypacja w budżecie powiatowym to bardzo dobry sposób na to, aby każdy z nas miał realny wpływ na społeczność lokalną poprzez wprowadzenie pozytywnych zmian w najbliższym otoczeniu. Serdecznie zachęcamy do podjęcia wspólnych działań w tym kierunku.
 

***
 

Co to jest budżet obywatelski, inaczej zwany partycypacyjnym? To demokratyczny mechanizm, w ramach którego mieszkańcy współdecydują o wydatkach publicznych danego samorządu w perspektywie kolejnego roku budżetowego. Dzięki niemu można realizować ciekawe i pożyteczne społecznie pomysły, które są wybierane w wyniku głosowania.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}