W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konferencja „Nauczanie przez doświadczenie. Rozwój dziecka w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej”

Konferencja „Nauczanie przez doświadczenie. Rozwój dziecka w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej”
2023-11-14 08:00
 14:00

Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie, Pruszków ul. Bohaterów Warszawy 4 
 • KIEDY

  14 listopada 2023 (wtorek)

  godz. 08:00 - 14:00

  DODAJ DO KALENDARZA
 • GDZIE

  Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie

  Pruszków ul. Bohaterów Warszawy 4

Firmy St. Majewski i Moje Bambino zapraszają nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji „Nauczanie przez doświadczenie. Rozwój dziecka w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej”. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski.

Konferencja "Nauczanie przez doświadczenie. Rozwój dziecka w przedszkolu i edukacji wczesnoszkolnej"

Ta wyjątkowa inicjatywa ma na celu wsparcie rozwoju zawodowego kadry nauczycielskiej oraz zachęcenie do wymiany doświadczeń i inspiracji pomiędzy uczestnikami. Wybitni eksperci w dziedzinie edukacji podzielą się swoją cenną wiedzą i praktyką.

Konferencja odbędzie się we wtorek, 14 listopada, w godz. 08:00-14:00 na terenie Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Po jej zakończeniu, każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie potwierdzające udział.

Jakie korzyści idą za Twoim udziałem w konferencji?

 • Prezentacje i wykłady ekspertów podczas konferencji dostarczą Ci motywacji i inspiracji do doskonalenia swoich umiejętności oraz eksperymentowania z nowymi metodami nauczania.
 • Zdobędziesz najnowsze informacje i poznasz trendy w dziedzinie pedagogiki, psychologii rozwoju dzieci oraz metod nauczania.
 • W trakcie konferencji zapoznasz się z nowymi narzędziami, materiałami dydaktycznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami, które z pewnością będą przydatne w pracy z dziećmi.
 • Udział w konferencji będzie dla Ciebie elementem rozwoju zawodowego – wyrazem zaangażowania i chęci doskonalenia swoich umiejętności.
 • Otrzymasz bogaty pakiet bezpłatnych materiałów konferencyjnych oraz dostęp do prezentacji eksperckich.
 • Nawiążesz kontakty zawodowe z innymi osobami z branży edukacyjnej.
 • Będziesz mogła/mógł wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach z ekspertami.
 • Otrzymasz zaświadczenie potwierdzające udział w konferencji oraz certyfikat uczestnictwa w plastycznych warsztatach szkoleniowych Bambino (dotyczy osób zapisanych na warsztat plastyczny w godz. 08:00 – 09:45).

Wydarzeniami towarzyszącymi konferencji są plastyczne warsztaty szkoleniowe Bambino oraz wizyta w fabryce kredek w Pruszkowie.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Organizatora: kliknij tutaj.

Zapraszamy.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}