W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

"Jazzstate" koncert jazzowy w Nadarzynie - fotorelacja

19.09.2022

W Nadarzyńskim Ośrodku Kultury odbył się w sobotę, 17 września koncert wieńczący projekt "Jazzstate - cykl koncertów w Powiecie Pruszkowskim".

Koncert jazzowy w Nadarzynie

Na koncercie jazzowym wystąpił kwartet w składzie: Karolina Beimcik – głos, Grzegorz Tarwid – pianino, Michał Jaros – kontrabas, Albert Karch – perkusja. Gry i śpiewu znakomitych srtystów miała okazję posłuchac m.in Agnieszka Kuźmińska Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego. 

To ostatni koncert wieńczący projekt "Jazzstate - cykl koncertów w Powiecie Pruszkowskim". Na poprzednich wydarzeniach mieliśmy okazję spotkać się z artystami i świetną publicznością w Pruszkowie i Raszynie.  

Cykl koncertów był współorganizowany i współfinansowany przez Powiat Pruszkowski. Dziękujemy Fundacji JazzState, Nadarzyńskiemu Ośrodkowi Kultury i  Centrum Kultury Raszyn za współpracę przy organizacji.

 

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}