W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

II Puchar Polski federacji WPC w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

II Puchar Polski federacji WPC w Wyciskaniu Sztangi Leżąc
2023-11-11 
 

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, Pruszków Juliana Gomulińskiego 4 
  • KIEDY

    11 listopada 2023 (sobota)

    DODAJ DO KALENDARZA
  • GDZIE

    Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

    Pruszków Juliana Gomulińskiego 4

11 listopada w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Pruszkowie odbędzie się II Puchar Polski federacji WPC w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Wydarzenie Patronatem Honorowym objął Krzysztof Rymuza, Starosta Pruszkowski.

II Puchar Polski federacji WPC w Wyciskaniu Sztangi Leżąc - plakat. Na plakacie zdjęcia z poprzednich zawodów oraz informacja, o tym, że zawody odbędą się 11 listopada. Na dole plakatu logotypy firm i instytucji wspierających wydarzenie.

W tym roku udało się podwoić liczbę zawodników: w 2022 wynosiła ona 63, w tym roku jest to aż 126 osób! Jest to niebywały sukces, który nie byłby możliwy bez wsparcia m.in. powiatu pruszkowskiego na czele z Krzysztofem Rymuzą, Starostą Pruszkowskim oraz Anny Tużnik, dyrektor MOS, który nas gości. Sędziowie klasy międzynarodowej, najlepsi zawodnicy w kraju i niepowtarzalna atmosfera będzie z nami przez cały dzień!

Zawody wspierają:

- Dietetyka Nienażarty,

- Triada Zdrowia, 

- Syntagen Labs, 

- Elżbieta Szymańska Mega Power - Pruszków, 

- Jadłodajnia Popularna - Pruszków,

wydrukowane.com.pl

- Łososiowa3,

- Sylwester Szymczuk,

- BudujMasę, 

Finał wieczoru uświetni walka dwóch niezwykle silnych trenerów w wyciskaniu, a zwycięzca zdobędzie tytuł Króla Wyciskaczy Roku 2023.

Zapraszamy!

Źrodło informacji: materiały Organizatora. 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}