W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ćwiczenie obronne „POWIAT 2023”

16.11.2023

Dziś w siedzibie PPSP w Pruszkowie odbyło się spotkanie, na którym „na gorąco” przedstawiono przebieg ćwiczenia obronnego „POWIAT 2023”, organizowanego przez powiat pruszkowski.

POWIAT 2023 - ćwiczenia

Trening „POWIAT 2023” zakładał stworzenie, a następnie koordynowanie różnorodnych sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa. W tegorocznej edycji takie epizody odbyły się na terenie Pruszkowa, Nadarzyna oraz Brwinowa. Celem ćwiczenia było sprawdzenie poziomu przygotowania służb, inspekcji i straży oraz gmin powiatu do realizacji zadań obronnych.

Czy procedury zadziałały? Które działania zakończyły się sukcesem, a które należy usprawnić? Na wnioski przyjdzie czas po profesjonalnej analizie wszystkich elementów. Podsumowanie ćwiczenia „POWIAT 2023” odbędzie się na konferencji zaplanowanej 13 grudnia.

 

.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}