W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

8 lat parkrun w Pruszkowie!

12.11.2022

Zapraszamy na 8. urodziny parkrun Pruszków pod Honorowym Patronatem Krzysztofa Rymuzy Starosty Pruszkowskiego.

Parkrun - plakat

Kiedy: 12 listopada 2022r., godz. 8:45 -11:00

Gdzie: Park Potulickich, w okolicy restauracji Odecca, Pruszków

Naszą rocznicę obchodzimy razem ze Świętem Niepodległości - aby uczcić obie okazje ubierzmy się w barwy biało-czerwone (możesz po prostu mieć ze sobą biało-czerwony akcent) i weźmy gadżety, które pomogą stworzyć urodzinowy nastrój: czapeczki, trąbki, serpentyny ...

Harmonogram wydarzenia:

8:45 - zbiórka;

8:50 - uroczysta odprawa, także debiutantów;

9:00 - start 361 biegu parkrun Pruszków, a zarazem pierwszego w 9. roku istnienia inicjatywy;

10:00 - spotkanie uczestników i gości, wręczenie nagród i wyróżnień, losowanie niespodzianek, poczęstunek.

 

Czym jest parkrun Pruszków?

To bieg, trucht lub marsz na dystansie 5km z pomiarem czasu. Zapraszamy do udziału w dogodnej dla każdego formie i luźnej, pozbawionej rywalizacji atmosferze.

Kiedy organizowany jest parkrun?

W każdą sobotę o 9:00 przez cały rok.

Gdzie odbywają się spotkania parkrun?

Miejsce organizacji spotkania to Park Potulickich, 05-800 Pruszków. Więcej informacji nt. trasy znajdziesz w sekcji trasa.

Ile kosztuje udział w parkrun?

Nic – udział w parkrun jest bezpłatny, ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji przed pierwszym startem. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie spotkań parkrun w dowolnej lokalizacji w Polsce lub na świecie. Prosimy przynieść ze sobą nadany w ramach rejestracji Indywidualny Kod Uczestnika, który potrzebny jest to podania Twojego rezultatu. Pamiętaj – BRAK KODU OZNACZA BRAK WYNIKU!

Jak szybko muszę pokonać trasę?

Nie mamy limitu czasu i każdy uczestnik może pokonać ją w dowolnym tempie. Boisz się, że będziesz ostatni(a)? W parkrun nikt nie jest ostatni. Na końcu stawki mamy zawsze wolontariusza, który przekracza linię mety jako ostatni uczestnik. Wszyscy uczestniczymy w parkrun dla przyjemności a każdy uczestnik niezależnie od formy, umięjętności czy też rezultatów jest tak samo mile widziany w ramach parkrun.

Źródło: przejdź do strony

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}