W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Wybory 2024

Materiały

Obwieszczenie Wojewody
Skan​_-​_obwieszczenie​_Wojewody​_​_pow​_PROSZOWICKI​_A3​_(1).pdf 0.60MB
Komunikat Komisarza Wyborczego II dot. wyborów
Komunikat​_Komisarza​_Wyborczego​_II​_dot​_wyborow.pdf 0.12MB
Rozporządzenie PRM- zarządzenie - wybory samorządowe 29.01.2024
Rozporzadzenie​_PRM-​_zarzadzenie-​_wybory​_samorzadowe​_29​_01​_2024.pdf 0.31MB
Obwieszczenie Starosty Powiatu Proszowickiego z dnia 12 lutego 2024 roku w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o okręgach wyborczych, ich granicach, numerach i liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych oraz siedzibie Powiatowej Komisji Wyborczej w Proszowicach w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024r.
obwieszczenie​_Starosty​_-​_okregi​_wyborcze,​_granice,​_nr,​_liczba​_radnych,​_siedziba​_TKW.pdf 0.12MB
Informacja o upływie terminów związanych z uprawnieniami wyborców niepełnosprawnych oraz wyborców, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 60 lat, w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.
informacja-o-uplywie-terminow.pdf 0.13MB
Informacja o uprawnieniach wyborców niepełnosprawnych oraz wyborców, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończą 60 lat
informacja-o-uprawnieniach-wyborcow-niepelnosprawnym.pdf 0.22MB
Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału obywateli Unii Europejskiej niebędących obywatelami polskimi oraz obywateli Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w wyborach do rad gmin oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.
informacja-pkw-o-warunkach-udzialu-obywateli-ue-i-uk.pdf 0.17MB
Wniosek o sporządzenie aktu pełnomocnictwa do głosowania
wniosek-o-sporzadenie-aktu-pelnomocnictwa.pdf 0.28MB
Informacja Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału obywateli polskich w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.
wytyczne​_dla​_obywateli.pdf 0.19MB
Zgłoszenie zamiaru głosowania korespondencyjnego w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024r.
zgloszenie-zamiaru-glos-korespondencyjnego.docx 0.02MB
Zgoda na przyjęcie pełnomocnictwa do głosowania
zgoda-na-przyjecia-pelnomocnictwa-do-glosowania.pdf 0.29MB
POSTANOWIENIE NR 234/2024 Komisarza Wyborczego w Krakowie II z dnia 26 lutego 2024 r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego, zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.
K​_II​_Postanowienie​_komisarza​_o​_zwolaniu​_I​_posiedzenia.pdf 0.10MB
Informacja Powiatowej Komisji Wyborczej w Proszowicach powołanej w celu przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. o składzie, siedzibie i dyżurach
informacja​_o​_skladzie​_i​_dyzurach.pdf 0.10MB
{"register":{"columns":[]}}