W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konsultacje projektu Rocznego Programu współpracy Powiatu Proszowickiego na rok 2024

Konsultacje projektu Rocznego Programu współpracy Powiatu Proszowickiego  na rok 2024 z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami , o których mowa w art. 3, ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r., o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Działając na podstawie Uchwały Nr XXVI/207/2013 Rady Powiatu Proszowickiego z dnia 26 września 2013 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z radą działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust.  3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji – zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania uwag do projektu Rocznego Programu współpracy Powiatu Proszowickiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3, ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r., o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2024.

Celem konsultacji jest zebranie wniosków oraz uwag do projektu Programu, które  prosimy zgłaszać tylko i wyłącznie do tej jego części, która dotyczy działalności statutowej Państwa organizacji. Zgłoszenia należy przesyłać w formie elektronicznej na adres poczty Wydziału Edukacji Kultury Sportu i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Proszowicach tj: edukacja@proszowice.upow.gov.pl w terminie od 19.10.2023 r. do 27.10.2023r.

Do wniosków i uwag należy dołączyć zeskanowany statut lub inny dokument określający cele statutowe organizacji zgłaszającej uwagi.

Treść projektu Programu, oraz ww. uchwały zostały zamieszczone poniżej.
 

Krystian Hytroś

Starosta Powiatu Proszowickiego

Materiały

Roczny program współpracy Powiatu Proszowickiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2024- projekt
Program​_2024.docx 0.03MB
Uchwała NR XXVI/207/2013 Rady Powiatu Proszowickiego w sprawie konsultowania rocznego programu współpracy
UCHWALA​_NR​_XXVI​_207​_2013​_RADY​_POWIATU​_PROSZOWICKIEGO​_z​_dnia​_26092013r.doc 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}