W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Pracownika Socjalnego

Bukiet kwiatów

21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji pragniemy wyrazić wdzięczność za Państwa codzienny wysiłek wkładany w pracę na rzecz osób znajdujących się                w trudnych sytuacjach życiowych.

Jako pracownicy socjalni zmagacie się Państwo na co dzień z ludzkimi dramatami - ubóstwem, chorobami, samotnością, nierzadko odrzuceniem osób najbliższych, niosąc pomoc ludziom zepchniętym na margines społeczny. Praca w takich okolicznościach wymaga ogromnej odporności psychicznej, a także wrażliwości na krzywdę i słabość drugiego człowieka, jednak swoim zaangażowaniem i wykazywanym profesjonalizmem dajecie innym wzór do naśladowania          i uczycie okazywania godności drugiemu człowiekowi.

Dziękujemy za Waszą wrażliwość, wyrozumiałość i wielkie serce w realizowaniu działań na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia.

Życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, a także radości z codziennej pracy oraz przekonania, iż Wasze wysiłki ułatwiają życie wielu mieszkańcom Powiatu Proszowickiego.

Niech nagrodą za trud i wysiłek będzie szacunek społeczny i wdzięczność wspieranych przez Was osób, którym niejednokrotnie pomogliście w  odzyskaniu społecznej aktywności.

 

Przewodnicząca Rady Powiatu Proszowickiego - Barbara Gacek
Starosta Powiatu Proszowickiego - Krystian Hytroś

 

{"register":{"columns":[]}}