W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Telefony

{{register.description}}
Liczba elementów: {{records.length}}
Znaleziono: {{filtered.length}} Wyczyść wyniki
Pobierz plik źródłowy Pobierz plik:

Nie znaleziono rejestrów dla podanych kryteriów

{"sourceType":"FILE","data":"Nr. Pokoju;Imię i Nazwisko;Stanowisko;Adres e-mail;Numer Telefonu;Adres\r\n;Punkt obsługi interesanta;;;29-71-73-692;Rynek 1\r\n20;Monika Rupińska - Sekretariat;;monika.rupinska@powiat-makowski.pl;29-71-73-660;Rynek1\r\n18;Teresa Jolanta Włoczkowska - Przewodnicząca rady;;starostwo@powiat-makowski.pl;29-71-73-676;Rynek1\r\n;;;Kierownictwo Starostwa;;\r\n20;Zbigniew Roman Deptuła - Starosta;;starostwo@powiat-makowski.pl;29-71-73-660;Rynek1\r\n20;Dariusz Wierzbicki - Wicestarosta;;starostwo@powiat-makowski.pl;29-71-73-660;Rynek1\r\n22;Maria Szczepanek - Sekretarz Powiatu;;maria.szczepanek@powiat-makowski.pl;29-71-73-674;Rynek1\r\n;;;Wydział Organizacji i Nadzoru;;\r\n19;Izabela Karpińska;obsługa zarządu powiatu i komisji;izabela.karpinska@powiat-makowski.pl;29-71-73-663;Rynek1\r\n19;Izabela Kujawa;obsługa rady powiatu i komisji;izabela.kujawa@powiat-makowski.pl;29-71-73-663;Rynek1\r\n16;Małgorzata Drwęcka;sprawy socjalne i gospodarka materiałowa;malgorzata.drwecka@powiat-makowski.pl;29-71-73-691;Rynek1\r\n16;Patrycja Ochenkowska;sprawy administracyjne, bhp i ppoż;patrycja.ochenkowska@powiat-makowski.pl;29-71-73-691;Rynek1\r\n16;Ewa Bobrowska;zaopatrzenie w materiały i urządzenia;ewa.bobrowska@powiat-makowski.pl;29-71-73-678;Rynek1\r\n21;Magdalena Borkowska;biuro podawcze;starostwo@powiat-makowski.pl;29-71-73-689 fax 29-71-73-664;Rynek1\r\n5;Paweł Rychlik;informatyk;pawel.rychlik@powiat-makowski.pl;\"29-71-73-697\n29-71-73-677\";Rynek1\r\n23;Marzena Bartczak;kadry, archiwum zakładowe;marzena.bartczak@powiat-makowski.pl;29-71-73-671;Rynek1\r\n23;Michalina Idzikowska;kadry, szkolenia pracownicze;michalina.idzikowska@powiat-makowski.pl;29-71-73-671;Rynek1\r\n;;;Wieloosobowe Stanowisko Pracy Ds. Obronnych, Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego oraz Spraw Społecznych;;\r\n26;Halina Ryczkowska;obrona cywilna i zarzadzanie kryzysowe;halina.ryczkowska@powiat-makowski.pl;29-71-73-684;Rynek1\r\n26;Agnieszka Kapusta;\"sprawy społeczne;\nnieodpłatna pomoc prawna\";agnieszka.kapusta@powiat-makowski.pl;\"29-71-73-684\n29-71-73-822\";Rynek1\r\n26;Tadeusz Brakoniecki;sprawy obronne;tadeusz.brakoniecki@powiat-makowski.pl;29-71-73-684;Rynek1\r\n;;;Wydział Finansowy;;\r\n13;Irena Grabowska - Skarbnik Powiatu;;skarbnik@powiat-makowski.pl;29-71-73-675;Rynek1\r\n10;Milena Rulka - Zastępca Dyrektora;;milena.rulka@powiat-makowski.pl;29-71-73-666;Rynek1\r\n14;Agnieszka Michalska;planowanie, wykonywanie i analizy budżetu;agnieszka.michalska@powiat-makowski.pl;29-71-73-687;Rynek1\r\n14;Adam Bronowicz;płace i świadczenia ZUS;adam.bronowicz@powiat-makowski.pl;29-71-73-687;Rynek1\r\n10;Monika Kozłowska;finanse i księgowość;monika.kozlowska@powiat-makowski.pl;29-71-73-699;Rynek1\r\n10;Katarzyna Szymańska;finanse i księgowość;katarzyna.szymanska@powiat-makowski.pl;29-71-73-699;Rynek1\r\n10;Bogumiła Orzoł-Nowotka;finanse i księgowość;bogumila.orzol-nowotka@powiat-makowski.pl;29-71-73-680;Rynek1\r\n10;Barbara Trętowska;współdziałanie z bankiem urzędami podatkowymi i skarbowym;barbara.tretowska@powiat-makowski.pl;29-71-73-680;Rynek1\r\n10;Sylwia Todorowska;finanse i księgowość;sylwia.wisniewska@powiat-makowski.pl;29-71-73-666;Rynek1\r\n;;;Wydział Zdrowia, Oświaty i Kultury Fizycznej;;\r\n7B;Mariola Biedrzycka - Dyrektor;;mariola.biedrzycka@powiat-makowski.pl;29-71-73-679;Rynek1\r\n7C;Izabela Niewiarowska;oświata;izabela.niewiarowska@powiat-makowski.pl;29-71-73-696;Rynek1\r\n7C;Wioleta Buksicka;ochrona zabytków i oświata;wioleta.buksicka@powiat-makowski.pl;29-71-73-696;Rynek1\r\n4;Marta Lipińska;oświata;marta.lipinska@powiat-makowski.pl;29-71-73-673;Rynek1\r\n4;Anna Chrzanowska;ochrona zdrowia i kultura fizyczna;anna.chrzanowska@powiat-makowski.pl;29-71-73-673;Rynek1\r\n;;;Nieodpłatna Pomoc Prawna;;\r\n7A;;;starostwo@powiat-makowski.pl;29-71-76-693;Rynek1\r\n;;;Wydział Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Promocji i Rozwoju Gospodarczego;;\r\n12;Joanna Rzepka - Dyrektor;;joanna.rzepka@powiat-makowski.pl;29-71-73-672;Rynek1\r\n25;Lidia Ferenc Danieluk - Zastępca Dyrektora;;lidia.danieluk@powiat-makowski.pl;29-71-73-698;Rynek1\r\n11;Joanna Padowska;rolnictwo, ochrona przyrody i gospodarka wodna;joanna.padowska@powiat-makowski.pl;29-71-73-681;Rynek1\r\n11;Małgorzata Pachlińska;odpady i geologia;malgorzata.pachlinska@powiat-makowski.pl;29-71-73-681;Rynek1\r\n24;Magdalena Kaczmarek;promocja powiatu;magdalena.kaczmarek@powiat-makowski.pl;29-71-73-685;Rynek1\r\n;;;Referat Pozyskiwania Środków Zewnętrznych i Zamówień Publicznych;;\r\n24;Marta Rzepińska - Moczulak;zamówienia publiczne;przetargi@powiat-makowski.pl;29-71-73-670;Rynek1\r\n24;Katarzyna Niestępska - Tomaszewska;wnioski unijne i zamówienia publiczne;katarzyna.niestepska@powiat-makowski.pl;29-71-73-695;Rynek1\r\n;;;Wydział Komunikacji;;\r\n7;Paweł Pyra - Dyrektor;;pawel.pyra@powiat-makowski.pl;\"29-71-73-686\n29-71-73-682\";Rynek1\r\n2;Barbara Bełdycka-Głażewska;rejestracja pojazdów;barbara.beldycka@powiat-makowski.pl;29-71-73-667;Rynek1\r\n2;Agata Barańska;rejestracja pojazdów;agata.baranska@powiat-makowski.pl;29-71-73-667;Rynek1\r\n3;Katarzyna Gryczon;rejestracja pojazdów;katarzyna.gryczon@powiat-makowski.pl;29-71-73-667;Rynek1\r\n3;Anna Otłowska;rejestracja pojazdów;anna.otlowska@powiat-makowski.pl;29-71-73-667;Rynek1\r\n3;Joanna Karpińska;rejestracja pojazdów;joanna.karpinska@powiat-makowski.pl;29-71-73-682;Rynek1\r\n3;Dariusz Mydłowski;rejestracja pojazdów;dariusz.mydlowski@powiat-makowski.pl;29-71-73-682;Rynek1\r\n3;Monika Oleksiak;rejestracja pojazdów;monika.oleksiak@powiat-makowski.pl;29-71-73-682;Rynek1\r\n9;Ewelina Pyra-Napiórkowska;prawa jazdy;ewelina.pyra@powiat-makowski.pl;29-71-73-665;Rynek1\r\n9;Łukasz Szymański;prawa jazdy;lukasz.szymanski@powiat-makowski.pl;29-71-73-665;Rynek1\r\n;;;Powiatowy Rzecznik Konsumentów;;\r\n6;Katarzyna Jakubiak;Powiatowy Rzecznik Konsumentów;konsument@powiat-makowski.pl;29-71-73-683;Rynek1\r\n;;;Wydział Architektoniczno - Budowlany;;\r\n17;Jakub Wyrzykowski - Dyrektor;;jakub.wyrzykowski@powiat-makowski.pl;29-71-70-754;Mickiewicza 30\r\n19;Anna Kluczek;rejestracja wniosków ;anna.kluczek@powiat-makowski.pl;29-71-70-849;Mickiewicza 30\r\n20;Paulina Jankowska;pozwolenia na budowę - sieci;paulina.jankowska@powiat-makowski.pl;29-71-70-751;Mickiewicza 30\r\n20;Przemysław Marciniak;pozwolenia na budowę;przemyslaw.marciniak@powiat-makowski.pl;29-71-70-751;Mickiewicza 30\r\n20A;Anna Śledziewska;zgłoszenia robót budowlanych;anna.sledziewska@powiat-makowski.pl;29-71-70-759;Mickiewicza 30\r\n20A;Adam Napiórkowski;rozbiórki, wydawanie pozwoleń i zgłoszenia instalacji gazowej;adam.napiorkowski@powiat-makowski.pl;29-71-70-759;Mickiewicza 30\r\n;;;Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami;;\r\n9;Józef Iwiński - Dyrektor;;jozef.iwinski@powiat-makowski.pl;29-71-71-139;Mickiewicza 30\r\n22;Joanna Czaplicka-Fabisiak - Zastępca Dyrektora;;joanna.fabisiak@powiat-makowski.pl;29-71-70-953;Mickiewicza 30\r\n11;Adam Rzepiński;ew. gruntów gminy Czerwonka, Karniewo, Młynarze, Sypniewo;adam.rzepinski@powiat-makowski.pl;29-71-70-840;Mickiewicza 30\r\n11;Mirosław Chyliński;ew. gruntów gminy Różan, ochrona gruntów rolnych;miroslaw.chylinski@powiat-makowski.pl;\"29-71-70-752 \nfax 29-71-70-758\";Mickiewicza 30\r\n10;Zofia Fałdowska;ew. gruntów gminy Krasnosielc, miasto Maków Maz.;zofia.faldowska@powiat-makowski.pl;29-71-70-750;Mickiewicza 30\r\n10;Izabela Ujazdowska;ew. gruntów Płoniawy Bramura, Rzewnie, Szelków;izabela.ujazdowska@powiat-makowski.pl;29-71-70-841;Mickiewicza 30\r\n15;Jarosław Szymborski;mapa numeryczna gm. Czerwonka, Karniewo, Szelków, Maków Maz.;jaroslaw.szymborski@powiat-makowski.pl;29-71-70-843;Mickiewicza 30\r\n1;Wioleta Bobrowska;kasa, rejestracja zgłoszeń prac geodezyjnych;wioleta.bobrowska@powiat-makowski.pl;29-71-70-844;Mickiewicza 30\r\n12;Piotr Koczara;zaświadczenia z ewidencji gruntów;piotr.koczara@powiat-makowski.pl;29-71-70-846;Mickiewicza 30\r\n3;Grzegorz Bochenek;kontrola prac przyjmowanych do zasobu geod. –kart;grzegorz.bochenek@powiat-makowski.pl;29-71-70-847;Mickiewicza 30\r\n24;Aneta Bartosiewicz;gosp. nieruchomościami;aneta.bartosiewicz@powiat-makowski.pl;29-71-70-753;Mickiewicza 30\r\n5;Krzysztof Koczara;koordynacja usytuowania sieci uzbrojenia podziemnego, obsługa zasobu geod. – kart;krzystof.koczara@powiat.makowski.pl;29-71-70-755;Mickiewicza 30\r\n8;Danuta Górecka;wypisy, wyrysy, informacje z ewidencji gruntów i budynków;danuta.gorecka@powiat-makowski.pl;29-71-72-420;Mickiewicza 30\r\n25;Marcin Roszkiewicz ;mapa numeryczna, gm. Krasnosielc, Młynarze, Płoniawy-Bramura, Rzewnie, Różan-miasto, Sypniewo rejestr cen;marcin.roszkiewicz@powiat-makowski.pl;29-71-70-848;Mickiewicza 30\r\n7;Monika Warda;obsługa zgłoszeń geodezyjnych i wniosków o udostepnienie materiałów pzgik;monika.warda@powiat-makowski.pl;29-71-70-756;Mickiewicza 30\r\n","fileName":"Telefony_bip.csv","fileType":"CSV","columns":[{"name":"Nr. Pokoju","display":"Nr. Pokoju","type":"DETAILS","width":15,"summary":false,"sortable":false,"htmlAllow":false},{"name":"Imię i Nazwisko","display":"Imię i Nazwisko","type":"SIMPLE","width":30,"summary":false,"sortable":false,"htmlAllow":false},{"name":"Stanowisko","display":"Stanowisko","type":"DETAILS","width":30,"summary":false,"sortable":false,"htmlAllow":false},{"name":"Adres e-mail","display":"Adres e-mail","type":"SIMPLE","width":40,"summary":false,"sortable":false,"htmlAllow":false},{"name":"Numer Telefonu","display":"Numer Telefonu","type":"SIMPLE","width":10,"summary":false,"sortable":false,"htmlAllow":false},{"name":"Adres","display":"Adres","type":"DETAILS","width":10,"summary":false,"sortable":false,"htmlAllow":false}],"defaultSorting":{"orders":[]}}
20034390
{"major":0,"minor":0}
false
"(\\d{4})-(\\d{2})-(\\d{2}) (\\d{2}):(\\d{2})"
{"register":{"columns":[]}}