W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

O nas

Duża postać obejmuje małą postać. Wspólnie czytają książkę. Nad nimi trójkąt. Poniżej trójkąta i obok postaci napis: Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach.

Zespół placówek oświatowych w skład którego wchodzi: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Polkowicach świadcząca pomoc psychologiczno-pedagogiczną dzieciom, młodzieży, ich rodzicom i nauczycielom i Powiatowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Polkowicach jako placówka doskonalenia nauczycieli - Akredytacja Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Decyzja Nr  31/2020 Dolnośląskiego Kuratora Oświaty z dnia 18.08.2020 r.

Wspieramy system edukacji otwarty dla wszystkich. Jesteśmy blisko dziecka – jego środowiska szkolnego i rodzinnego, blisko szkoły stwarzając możliwości dostosowania podejmowanych działań do rzeczywistych potrzeb oraz dbamy o wszechstronny rozwój zawodowy nauczycieli oraz dyrektorów szkół i przedszkoli.

To co nas wyróżnia to wielozakresowa, specjalistyczna, profesjonalna pomoc oraz skuteczność w podejmowanych działaniach. Myślimy o przyszłości, tj. o tym wymiarze czasu, w którym jeszcze nic się nie zadziało i w którym wiele można. 

Wyzwaniem dla nas jest tworzenie systemu, w którym będzie miała miejsce trwała współpraca nauczycieli, rodziców oraz kadry zarządzającej placówkami na wszystkich poziomach edukacji dla poprawy rezultatów nauczania i wychowania uczniów w powiecie polkowickim.

{"register":{"columns":[]}}