W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

III Powiatowy Turniej Wiedzy Ogólnej dla klas II

16.04.2025

napis litery drukowane w kolorze niebieskim,ikonka z pucharem

Dnia 15.04.2025r. odbył się III Powiatowy Turniej Wiedzy Ogólnej dla klas II, do którego przystąpiło 12 szkół z powiatu polkowickiego.

 3 - osobowe drużyny mierzyły swoje siły w siedmiu konkurencjach - od matematycznej poprzez ortograficzną, przyrodniczą i sportową.

Inicjatorką i pomysłodawczynią tego wydarzenia jest p. Agnieszka Sypko we współpracy z p. Magdaleną Maciejewską, którym dziękujemy za fantastyczną organizację.

Podczas Turnieju najbystrzejsze umysły musiały wykazać się wiedzą z różnych dziedzin, refleksem i spostrzegawczością. Radość i satysfakcja przeplatały się z entuzjazmem i zdrową rywalizacją.

Wygrała drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową nr 2 w Polkowicach, drugie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach, natomiast trzecią lokatę wywalczyła (po emocjonującej dogrywce) Szkoła Podstawowa im. M. Falskiego w Radwanicach. 

Na zakończenie wydarzenia najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani dyplomami, a także zaproszeni na wręczenie nagród na czerwcową Galę Talentów orgaznizowaną przez POPPPiDM w Polkowicach.

Wszyscy zgodnie podkreślali, że najważniejsza była zabawa i zdobywanie wiedzy, a nie tylko rywalizacja.

To był dzień pełen pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy nauczycielom za wsparcie i wspaniały doping!

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}