W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nominacja

30.08.2024

Starosta Polkowicki i nominowany na dyrektora Ośrodka Wiesław Ksenycz

"Celem wielu liderów jest sprawić, by ludzie mieli o nich jak najlepsze zdanie. Celem wielkiego lidera jest sprawić, by ludzie lepiej myśleli o sobie"   Cara Northcutt 

Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach ma nowego dyrektora. Z rąk Pana Kamila Ciupaka Starosty Polkowickiego nominację odebrał Pan Wiesław Ksenycz. W obszarze zainteresowań nowego dyrektora wysokie miejsce zajmują: edukacja włączająca, wspieranie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym uczniów szczególnie uzdolnionych, innowacyjne rozwiązania metodyczne, kompetencje kluczowe oraz wszechstronny rozwój dzieci, młodzieży i nauczycieli. Życzymy powodzenia w tworzeniu dalszej historii naszej placówki oraz dawania mocy, by ludzie wzrastali. 

{"register":{"columns":[]}}