Nominacja
30.08.2024
"Celem wielu liderów jest sprawić, by ludzie mieli o nich jak najlepsze zdanie. Celem wielkiego lidera jest sprawić, by ludzie lepiej myśleli o sobie" Cara Northcutt
Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego w Polkowicach ma nowego dyrektora. Z rąk Pana Kamila Ciupaka Starosty Polkowickiego nominację odebrał Pan Wiesław Ksenycz. W obszarze zainteresowań nowego dyrektora wysokie miejsce zajmują: edukacja włączająca, wspieranie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym uczniów szczególnie uzdolnionych, innowacyjne rozwiązania metodyczne, kompetencje kluczowe oraz wszechstronny rozwój dzieci, młodzieży i nauczycieli. Życzymy powodzenia w tworzeniu dalszej historii naszej placówki oraz dawania mocy, by ludzie wzrastali.