W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

„DU BIST DRAN”

Konkurs Języka Niemieckiego

Konkurs Języka Niemieckiego "Du bist dran"

Dyrektor i nauczyciele języka niemieckiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla St. Leszczyńskiego w Jaśle zapraszają uczniów klas ósmych szkół podstawowych powiatu jasielskiego do udziału w Konkursie Języka Niemieckiego "Du bist dran", który odbędzie się 13 marca 2023 r. (poniedziałek) o godz. 10:00  w auli I LO w Jaśle.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenia opiekunów uczniów znajdują się w załączniku. Prosimy o dostarczenie wypełnionych dokumentów w dniu konkursu.

Na zgłoszenia czekamy do 10 marca 2023r. Można je wysłać drogą mailową lub zgłosić telefonicznie (sekretariat I LO 13 44 634 64).

Koordynatorzy konkursu                                                                                           Dyrektor I LO
Agnieszka Klucznik                                                                                                      Jacek Nawrocki
Anna Mikuś

Materiały

Regulamin konkursu ”DU BIST DRAN”
DU​_BIST​_DRAN​_​_regulamin.pdf 0.30MB

Dnia 3 marca 2020 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle odbył się powiatowy konkurs z języka niemieckiego dla uczniów klas ósmych DU BIST DRAN.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
1. miejsce – Paulina Szczepanek – SP nr 8 Sobniów
2. miejsce – Olga Hombesch – SP nr 2 Jasło
3. miejsce – Milena Ochałek – SP Warzyce
3. miejsce – Aleksander Żmigrodzki – SP nr 2 Jasło

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na wręczenie dyplomów i nagród podczas Dnia Otwartego I LO – 31 marca 2020 r.
O ewentualnej zmianie terminu szkoły zostaną powiadomione.


 

W dniu 8 marca 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaśle odbyła się XI edycja Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów „Du bist dran”.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
1 miejsce – Dagmara Cyran – Gimnazjum nr 2 w Jaśle
2 miejsce – Wojciech Lupa – Gimnazjum w Święcanach Dawid Pszczoła – Gimnazjum nr 1 w Jaśle
3 miejsce – Paulina Niziołek – Gimnazjum w Święcanach

Laureatom gratulujemy i zapraszamy na wręczenie dyplomów i nagród podczas Dnia Otwartego I LO – 4 kwietnia 2019 r. – na godzinę 12.30 do sali nr 19.


 

W dniu 14 marca 2018 r. odbył w naszej szkole się powiatowy konkurs języka niemieckiego dla gimnazjalistów „Du bist dran”. W konkursie wzięło udział 38 uczniów z gimnazjów powiatu jasielskiego.

Lista laureatów:

 I miejsce - Anna Pawluś - Gimnazjum nr 1 w Jaśle
II miejsce - Jakub Kalisz - Gimnazjum nr 1 w Jaśle
III miejsce - Dawid Pszczoła - Gimnazjum nr 1 w Jaśle
IV miejsce - Mateusz Uliasz - Gimnazjum nr 1 w Jaśle
V miejsce - Julia Gondek - Gimnazjum w Dębowcu

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na wręczenie dyplomów i nagród, które odbędzie się podczas Dnia Otwartego I LO w Jaśle - 5 kwietnia 2018 r. o godz. 11.30 w sali nr 19.


 

W dniu 10 marca 2017 r. w I LO w Jaśle odbył się powiatowy konkurs języka niemieckiego dla gimnazjalistów „Du bist dran”. W konkursie wzięło udział 31 uczniów z gimnazjów powiatu jasielskiego.

Lista laureatów:

I miejsce: Arkadiusz Zawiła - Zespół Szkół Publicznych w Święcanach
II miejsce: Gabriela Babiarz - Gimnazjum nr 1 w Jaśle
III miejsce: Radosław Chudy - Gimnazjum nr 1 w Jaśle
IV miejsce: Anna Jasiczek - Zespół Szkół Publicznych w Święcanach
V miejsce: Aneta Zawiła - Zespół Szkół Publicznych w Święcanach

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na wręczenie dyplomów i nagród, które odbędzie się podczas Dnia Otwartego I LO w Jaśle - 5 kwietnia 2017 r. o godz. 10.00 w sali nr 19.


 

Dnia 9 marca 2016 r. w ILO odbył się powiatowy konkurs języka niemieckiego „Du bist dran” dla gimnazjalistów. W konkursie wzięło udział 27 uczniów z gimnazjów z Jasła, Dębowca, Święcan, Cieklina i Łężyn.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Gabriela Zając - Gimnazjum w Święcanach
II miejsce - Dominik Zbaraża - Gimnazjum nr 1 w Jaśle
III miejsce - Piotr Klimkiewicz - Gimnazjum w Cieklinie
IV miejsce - Katarzyna Buś - Gimnazjum w Święcanach
V miejsce - Marlena Łopatkiewicz - Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie dyplomów, które odbędzie się podczas Dnia Otwartego ILO 5 kwietnia 2016r. o godz. 10.00 w sali nr 19.

{"register":{"columns":[]}}