W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie do wypełnienia ankiety

14.09.2022

W związku z nowym okresem programowania na lata 2023-2027 Lokalna Grupa Działania „Brynica to nie granica” rozpoczęła prace związane z opracowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju. Powyższa Strategia pozwoli na pozyskanie środków finansowych na realizację projektów mających wpływ na rozwój obszaru LGD ”Brynica to nie granica”.

Ankieta

Wobec tego zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Zebrane informacje umożliwią określenie celów i kluczowych kierunków rozwoju obszaru oraz pozwolą zbadać potrzeby i oczekiwania mieszkańców naszych Gmin.

Informujemy, że ankieta jest anonimowa i skierowana głównie do mieszkańców Gmin: Bobrowniki, Mierzęcice, Ożarowice, Psary, Siewierz, Świerklaniec oraz Woźniki.

Ankietę prosimy wypełnić w dogodnej dla Państwa formie do dnia 27.09.2022 r.:

  • w wersji elektronicznej - link do ankiety
  • w wersji papierowej na adres:
  • Lokalna Grupa Działania "Brynica to nie granica"
  • Pyrzowice, ul. Centralna 5, 42-625 Ożarowice
  • w wersji elektronicznej na adres: lgd@lgd-brynica.pl.

Materiały

Ankieta LGD
ankieta​_LSR​_LGD​_Brynica​_2022​_(3).docx 0.06MB
{"register":{"columns":[]}}