W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zamiatanie gminnych dróg. Aktualizacja

23.03.2023

Prezentujemy zaktualizowany harmonogram pracy zamiatarki na drogach gminnych. Prosimy mieszkańców o niepozostawianie pojazdów na jezdni.

Zamiatarka czyszcząca ulicę

Aktualizacja: 23 marca planowane jest zamiatanie pozostałych ulic na terenie sołectwa Nakło Śląskie. Prosimy mieszkańców o niepozostawianie pojazdów na jezdni!

W nocy z środy na czwartek tj. 22/23 marca planowane jest zamiatanie pozostałych ulic na terenie sołectw Nowe Chechło i Orzech.

W nocy z wtorku na środę tj. 21/22 marca planowane jest zamiatanie pozostałych ulic na terenie sołectwa Świerklaniec.

W Świerklańcu w nocy z poniedziałku na wtorek tj. 20/21 marca planuje się zamiatanie ulic: Damrota, Wiosenna, Rodzinna, Przyjaciół, Zuchów, Harcerska, Przytulna. O dalszych działaniach będziemy informować na bieżąco.

W Świerklańcu w nocy z piątku na sobotę tj. 17/18 marca w pierwszej kolejności zamiatane będą ulice: Główna, Oświęcimska, Stabińskiego, Miarki, Mazura, Kościelna, Kościuszki, Plebiscytowa, Polna, Wolności. Pozostałe ulice w dalszym terminie.

W Nakle Śląskim w nocy z soboty na niedzielę tj. 18/19 marca w pierwszej kolejności zamiatane będą ulice: Powstańców, Dworcowa, Wolności, Szopena, Orzechowska, Cmentarna, Lipowa, Orzechowska. Pozostałe ulice w dalszym terminie.

W Orzechu w nocy z niedzieli na poniedziałek tj. 19/20 marca w pierwszej kolejności zamiatane będą ulice: Wieczorków, Mickiewicza, Brzechwy, Szkolna, Sobieskiego. Pozostałe ulice w dalszym terminie.

W Nowym Chechle w nocy z niedzieli na poniedziałek tj. 19/20 marca w pierwszej kolejności zamiatane będą ulice: Powstańców, Wrzosowa, Leśna, Skowronków. Pozostałe ulice w dalszym terminie.

{"register":{"columns":[]}}