W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR

26.08.2022

W ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej V Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU Gmina uzyskała dofinansowanie w łącznej wysokości 178 000 zł na realizację dwóch projektów: „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” - w ramach których został zakupiony i ubezpieczony sprzęt komputerowy dla dzieci z rodzin pegeerowskich oraz „Cyfrowa Gmina w Gminie Świerklaniec” – na zakup sprzętu (doposażenia) informatycznego dla Urzędu Gminy w Świerklańcu.
Zakupiony w ramach projektu: „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem przekazano wnioskodawcom  w ilości 11 szt. Laptopów marki Fujitsu.

{"register":{"columns":[]}}