W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Trwa przebudowa ul. Młyńskiej w Świerklańcu

23.05.2023

Rozpoczęła się przebudowa ul. Młyńskiej wraz z zagospodarowaniem terenu wokół budynku Urzędu Gminy w Świerklańcu oraz Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Świerklańcu. Prace potrwają przez najbliższe miesiące.

Koparka na ul. Młyńskiej w Świerklańcu

Prace rozpoczęły się na parkingu przy budynku UG Świerklaniec. W okresie wakacyjnym będą prowadzone przy szkole. Od września planowana jest przebudowa ul. Młyńskiej na odcinku około 600 metrów od apteki do skrzyżowania z ul. Tarnogórską (DK 78).
Projekt zakłada także powstanie miejsc postojowych w obrębie budynku szkoły podstawowej, budowę chodników oraz przebudowę zjazdów do przyległych posesji. Przebudowa obejmuje także sieć kanalizacji deszczowej. Wykonawcą jest wyłoniona w drodze przetargu firma P. U. H. „DOMAX” Arkadiusz Mika z miejscowości Boronów.
Za utrudnienia związane z przebudową przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

{"register":{"columns":[]}}