W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sebastian Nowak nowym sekretarzem gminy Świerklaniec

10.05.2024

W związku z rezygnacją w dniu 30 kwietnia br. Barbary Matei-Kołodziej ze stanowiska sekretarza gminy Świerklaniec, od 10 maja br. na tym stanowisku pracuje Sebastian Nowak, który pracownikiem Urzędu Gminy Świerklaniec jest od 2015 roku.

Sebastian Nowak nowym sekretarzem gminy

Sebastian Nowak stanowisko sekretarza gminy objął w drodze awansu zawodowego. W kadencji 2018-2024 pełnił funkcję wicestarosty tarnogórskiego.
Nowy sekretarz gminy swoje wykształcenie zdobył na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Ukończył także podyplomowe studia Administracji i Zarządzania na Uniwersytecie Śląskim oraz studia MBA na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.
W samorządzie ma spore doświadczenie, bo oprócz pracy w urzędzie w Świerklańcu i w starostwie powiatowym w Tarnowskich Górach w latach 2018-2024 był radnym Rady Powiatu Tarnogórskiego, a w latach 2010-2014 był radnym Rady Gminy Świerklaniec i przewodniczył w niej komisji rewizyjnej.

{"register":{"columns":[]}}