W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rozbudowa i modernizacja placu zabaw na terenie parku w Świerklańcu

27.11.2023

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Operacja w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej

Tytuł projektu: Rozbudowa i modernizacja placu zabaw na terenie parku w Świerklańcu

Cel operacji: Poprawa jakości życia mieszkańców poprzez rozbudowę i modernizację placu zabaw w parku w Świerklańcu jako miejsca odpoczynku i rekreacji.

Opis operacji:
Operacja dotyczy rozbudowy i modernizacji placu zabaw na terenie parku w Świerklańcu. Założeniem projektu jest utworzenie placu zabaw – miejsca odpoczynku i rekreacji zabudowanego częściowo na wzór historycznych budowli świerklanieckiego parku, z elementami gry terenowej i różnorodnych paneli edukacyjnych i zabawowych, realizującego ideę nauki historii miejsca poprzez aktywną zabawę. Na placu zabaw zostaną zamontowane nowe urządzenia zabawowe oraz zostanie przeprowadzona renowacja istniejących urządzeń.

Realizator projektu:
Gmina Świerklaniec

Środki finansowe, wysokość dofinansowania
Wartość projektu: 655 590,00 zł
Wartość uzyskanego dofinansowania: 417 151,00 zł

{"register":{"columns":[]}}