W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przebudowa kotłowni węglowej na gazową wraz z wewnętrzną instalacją gazu na potrzeby budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Brzechwy 8 w Orzechu Gm. Świerklaniec - zrealizowano przy pomocy dotacji celowej z budżetu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii w ramach Programu działań na rzecz ograniczenia niskiej emisji w roku 2022 oraz Programu Metropolitalny Fundusz Solidarności w roku 2022

20.10.2022

Projekt współfinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię

W ramach umowy dotacji celowej z Programu działań na rzecz ograniczenia niskiej emisji - kwota udzielonej pomocy finansowej: 368 803,00 zł.

W ramach umowy dotacji celowej z Programu Metropolitalny Fundusz Solidarności - kwota udzielonej pomocy finansowej: 80 000,00 zł.

W ramach powyższego zadania przewiduje się budowę wewnętrznej instalacji gazu, likwidację istniejącej kotłowni węglowej z dwoma kotłami węglowymi, o mocy łącznej 250kW i zainstalowanie w ich miejsce trzech kotłów gazowych o mocy nominalnej nie mniejszej niż 210 kW  wraz z pompami obiegowymi, wykonanie wspólnego współosiowego układu powietrzno-spalinowego dla kaskadowej pracy jednostek kotłowych oraz roboty towarzyszące w zakresie branży elektrycznej, budowlanej i prace towarzyszące.

{"register":{"columns":[]}}