W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podpisano umowę na budowę kanalizacji ul. Jarzębinowej w Nakle Śląskim

29.01.2024

W minionym tygodniu Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl zawarł umowę na realizację zadania pn. "Budowa kanalizacji sanitarnej w rejonie ulicy Jarzębinowej w sołectwie Nakło Śląskie w Gminie Świerklaniec". Wykonawcą jest wyłoniona w drodze przetargu firma TKS Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach.

Podpisanie umowy na wykonanie kanalizacji w ciągu ul. Jarzębinowej w Nakle Śląskim

Zgodnie z umową, w ciągu 16 miesięcy od jej podpisania, zaprojektowana i wykonana zostanie nowa sieć kanalizacji sanitarnej oraz wodociąg w rejonie ulicy Jarzębinowej w Nakle Śląskim oraz odtworzenie nawierzchni ulic, które zostaną zniszczone w trakcie prowadzenia prac.
Za wykonanie kanalizacji w ciągu ul. Jarzębinowej wykonawca otrzyma wynagrodzenie opiewającą na kwotę niespełna 6 milionów złotych.

{"register":{"columns":[]}}