W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podium zawodnika UKS Świerklaniec na Mistrzostwach Miasta Bydgoszczy

04.05.2021

Daniel Franielczyk z UKS Świerklaniec na podium ogólnopolskich Mistrzostw Miasta Bydgoszczy. Startował w kategorii wiekowej młodzik 2008 i zdobył brązowy medal.

Daniel Franielczyk w kajaku

Ogólnopolskie zawody w kajakarstwie klasycznym Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy odbyły się 1 maja. Przygotowania do obecnego sezonu przebiegały z dużymi problemami. Ciągłe przerwy w treningach spowodowane obostrzeniami nie wpływały dobrze na przygotowanie do sezonu. Jak informował UKS Świerklaniec, forma przed wyjazdem do Bydgoszczy na pierwsze w tym sezonie zawody była wielką niewiadomą. Daniel Franielczyk wywalczył jednak brązowy medal. W Mistrzostwach Miasta Bydgoszczy pomimo pandemii wzięło udział ponad 300 zawodników z 22 klubów. Biorąc pod uwagę wysoki poziom zawodów to dobry prognostyk przed Długodystansowymi Mistrzostwami Śląska które odbędą się w Czechowicach Dziedzicach. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

  • UKS Świerklaniec zaprasza na treningi zawodniczki i zawodników z rocznika 2008 i młodszych.

Zapisy telefoniczne od poniedziałku do piątku w godz. 15:30 - 17:00 oraz w soboty w godz. 10:00-12:00 pod nr telefonu 723 490 661.