W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Od 8 listopada zamknięty odcinek ul. Młyńskiej w Świerklańcu

07.11.2023

Rozpoczyna się kolejny etap prac związany z przebudową ul. Młyńskiej w Świerklańcu. W związku z tym droga od 8 listopada br. zostanie częściowo zamknięta. Dotyczy to odcinka od skrzyżowania z ulicą Główną do skrzyżowania z drogą dojazdową do budynku urzędu gminy i szkoły podstawowej (także ul. Młyńska).

Mapka Świerklaniec

Dojazd do urzędu i szkoły możliwy jest od ul. Tarnogórskiej (przez parking przy Akademii Malucha). Klienci apteki, która znajduje się na skrzyżowaniu ul. Głównej i Młyńskiej mogą zaparkować przy lokalu gastronomicznym lub przy salonie kosmetycznym (ul. Stawowa).
Pierwszy etap rozbudowy ul. Młyńskiej zakończył się na początku września br. Obejmował on powstanie miejsc postojowych w obrębie budynku szkoły podstawowej, budowę chodników oraz przebudowę zjazdów do przyległych posesji.
Kolejne etapy przebudowy dotyczą odcinka od skrzyżowania z ul. Główną do skrzyżowania z ul. Tarnogórską. Przebudowa obejmuje także sieć kanalizacji deszczowej.
Wykonawcą jest wyłoniona w drodze przetargu firma P. U. H. „DOMAX” Arkadiusz Mika z miejscowości Boronów.
Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

{"register":{"columns":[]}}