W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Głosuj na projekt z gminy Świerklaniec w budżecie partycypacyjnym powiatu

20.06.2022

Od 13 do 24 czerwca br. potrwa głosowanie w budżecie partycypacyjnym powiatu tarnogórskiego. Gorąco zachęcamy do głosowania na jedyny projekt z terenu gminy Świerklaniec, który został zgłoszony przez Stowarzyszenie Miłośników Nakła Śląskiego. im. Jana Bursiga pn. „Remont ogrodzenia oraz bram wjazdowych do zabytkowego parku w Nakle Śląskim – etap II”.

Baner głosownie - zdjęcie Pałacu w Nakle Śląskim z lotu ptaka. Tekst w treści arytkułu

W zeszłorocznej edycji budżetu partycypacyjnego odnieśliśmy wielki sukces, bo zwyciężył pierwszy etap tego projektu. Starostwo powiatowe w Tarnowskich Górach właśnie prowadzi postępowanie wyboru wykonawcy. Poznamy go najprawdopodobniej jeszcze w czerwcu. Wykonawca będzie miał pięć miesięcy od podpisania umowy na zakończenie prac tj. remontu części ogrodzenia zespołu pałacowo-parkowego w Nakle Śląskim w zakresie remontu bram wjazdowych od strony ul. Głównej.
Na drugi etap tej inwestycji głosować będzie można na stronie www.powiat.tarnogorski.pl, a uprawniony do głosowanie jest każdy mieszkaniec powiatu tarnogórskiego, bez względu na wiek.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}