W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Adrian Blondzik powołany na zastępcę wójta gminy Świerklaniec

21.05.2024

21 maja wójt Grzegorz Zadęcki powołał na swojego zastępcę Adriana Blondzika. Nowy wicewójt to mieszkaniec Świerklańca. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Do tej pory był zastępcą dyrektora Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.

Adrian Blondzik i Grzegorz Zadęcki podają sobie dłonie w biurze wójta

Doświadczenie samorządowe zdobywał w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach, był kierownikiem biura prasowego, zatrudniony był również w kancelarii prezydenta. Ma także doświadczenie w pracy jako dziennikarz i specjalista w branży IT.
Adrian Blondzik jest żonaty, na córkę i syna, którzy chodzą do świerklanieckich przedszkola i szkoły. Interesuje się turystyką i historią.

{"register":{"columns":[]}}