W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zgłoś projekt w ramach budżetu obywatelskiego

15.07.2021

Startuje kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Gminy Świerklaniec. Do dyspozycji mieszkańców jest w tym roku 244 460 zł. Wspólnie zdecydujmy na co przeznaczyć te pieniądze! Do 26 lipca zgłoś swój projekt i miej realny wpływ na rozwój Twojej gminy. Może to Twój pomysł zostanie zrealizowany w 2022 roku?

Budżet Obywatelski Gminy Świerklaniec

Nie byłoby budżetu obywatelskiego, gdyby nie ciekawe i potrzebne pomysły mieszkańców. Zgłoszenie projektów do Budżetu Obywatelskiego Gminy Świerklaniec jest bardzo proste. Jak to zrobić? O tym dowiemy się klikając tutaj.
Składanie propozycji projektów do budżetu obywatelskiego jest możliwe od 5 lipca br. i potrwa do 26 lipca 2021 r. Kolejnym krokiem będzie weryfikacja projektów, następnie ogłoszenie projektów możliwych do realizacji i przeznaczonych do głosowania. Głosowanie potrwa od 1 do 16 września 2021 r. Ogłoszenie listy zwycięskich projektów nastąpi do 7 października 2021 r.

Ruszyła nowa strona Budżetu Obywatelskiego Gminy Świerklaniec: swierklaniec.budzet-obywatelski.org. Znajdziemy na niej wszystkie niezbędne informacje dotyczące zgłaszania projektów, głosowania oraz wyników.