W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Kierownictwo urzędu

Wójt Gminy Luzino

Wójt Gminy Luzino Jarosław Wejer
e-mail:
 wojt@luzino.pl
Sekretariat Wójta Gminy: (58) 678-20-68, wew. 31


Gabinet Wójta Gminy Luzino znajduje się w budynku Urzędu Gminy przy ul. Ofiar Stutthofu 11 w Luzinie (na piętrze I).


Jarosław Piotr Wejer jest Wójtem Gminy Luzino od 1992 r.  Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej.
W latach 1990-1992 był Sekretarzem Gminy Luzino, zaś w kadencjach 1990-1994, 1994-1998 oraz 1998-2002 był również radnym Gminy Luzino. Jako doświadczony samorządowiec w trakcie pełnienia swojej funkcji realizuje wiele cennych i istotnych dla gminy inwestycji, m.in. w zakresie oświaty, infrastruktury drogowej czy ochrony środowiska, a także kultury. Na ich realizację z powodzeniem pozyskuje środki z funduszy europejskich.

Jarosław Wejer wykonując swoją pracę traktuje Gminę Luzino jako szczególne miejsce na ziemi. Od 1992 r. podejmuje wiele trafnych decyzji, których odzwierciedleniem są inwestycje służące mieszkańcom Gminy Luzino.

Jarosław Wejer jest ojcem trzech, dorosłych córek – Moniki, Emilii i Alicji oraz mężem Ireny Bożeny. Wójt, wspólnie z rodziną wolne chwile spędza jeżdżąc na rowerze, co jest jego hobby.

Zastępca Wójta Gminy Luzino

Zastępca Wójta Gminy Luzino
Sekretarz Gminy Luzino
Marzena Meyer
: (58) 678-20-68, wew. 36
e-mail: sekretarz@luzino.pl

Gabinet Sekretarza Gminy Luzino znajduje się w budynku Urzędu Gminy przy ul. Ofiar Stutthofu 11 w Luzinie (na piętrze I)

Skarbnik Gminy Luzino

Skarbnik Gminy Luzino
Krystyna Skowrońska:
 (58) 678-20-68, wew. 35
e-mail: skarbnik@luzino.eu

Gabinet Skarbnika Gminy Luzino znajduje się w budynku Urzędu Gminy przy ul. Ofiar Stutthofu 11 w Luzinie (parter budynku).

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}