W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Projekt zdalna szkoła + - 180 mln na sprzęt komputerowy dla uczniów

To już drugi, od czasu ogłoszenia na terenie Polski stanu zagrożenia epidemicznego, konkurs organizowany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, w którym JST mogą uzyskać 100% dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego umożliwiającego realizację zdalnych lekcji uczniom wykluczonym cyfrowo.

W związku z ogłoszonym konkursem o przyznanie grantu Gmina Krzyż Wielkopolski złożyła wniosek o dofinansowanie na zakup sprzętu dla uczniów z rodzin wielodzietnych 3+, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Wielu uczniów, nie przystąpiło do nauki zdalnej, w związku z brakiem możliwości technicznych. Wniosek został pozytywnie rozpatrzony i otrzymamy dofinansowanie w wysokości 51 660,00 zł.

Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.Logo UE

{"register":{"columns":[]}}