W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jezioro Królewskie - scena pływająca

Dobiegły końca prace związane z budową sceny pływającej na jeziorze Królewskim, realizowanej w ramach działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” (w ramach celu: Propagowanie dobrostanu społecznego i dziedzictwa kulturowego na obszarach rybackich i obszarach akwakultury, w tym dziedzictwa kulturowego, rybołówstwa i akwakultury oraz morskiego dziedzictwa kulturowego obejmującego tworzenie, rozwój oraz wyposażenie infrastruktury turystycznej).
Obiekt został zrealizowany z uzyskanych przez gminę środków z Unii Europejskiej oraz dofinansowania z Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i morze” 2014-2020.
Podstawowym celem inwestycji jest zwiększenie atrakcyjności i konkurencyjności turystycznej obszaru działania Nadnoteckiej Grupy Rybackiej poprzez poprawę dostępu mieszkańców do publicznej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej.
Konstrukcja sceny składa się z pomostu pływającego o długości 6 metrów oraz platformy pływającej o wymiarach 12 / 9,6 m. Całość zabezpieczona jest drewnianymi barierkami. Dojście do sceny prowadzi przez aleję wyłożoną kostką brukową.

Dofinansowanie: 209 520,60 zł
Koszt całkowity: 289 192,85 złLogo UE

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}