W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zmiana rozkładu jazdy busa relacji Kobiór – Tychy oraz Kobiór – Pszczyna

03.01.2024

Informujemy, że od dnia 8 stycznia 2024 roku nastąpi zmiana w rozkładzie jazdy busa obsługującego trasy Kobiór – Tychy oraz Kobiór – Pszczyna.

Samochody osobowe stojące na parkingu, na pierwszym planie stoi bus do którego wsiadają pasażerowie.

Zmiana polegać będzie na wyłączeniu z obsługi przystanku „grzecznościowego” przy parkingu obok restauracji „Pod Sikorką” i włączeniu do obsługi przystanków Kobiór Centrum przy ul. Kobiórskiej w kierunku Tychy oraz Kobiór Centrum przy ul. Przelotowej w kierunku Pszczyna.

  • Pasażerów udających się do Pszczyny prosimy o oczekiwanie na busa na przystanku Centrum przy ul. Przelotowej (przy rondzie).
  • Pasażerowie powracający z Pszczyny do Kobióra, będą wysiadać na przystanku Kobiór Centrum przy ul. Kobiórskiej.
  • Pasażerów udających się do Tychów prosimy o oczekiwanie na busa na przystanku Centrum przy ul. Kobiórskiej.
  • Pasażerowie powracający z Tychów do Kobióra, będą wysiadać na przystanku Kobiór Centrum przy ul. Przelotowej (przy rondzie).
{"register":{"columns":[]}}